694 641 708
Edyta Jakimiak Nieruchomości

Dom z budynkiem gospodarczym-400 m od jeziora!

Dom na sprzedaż
990 000 zł
Jasień
 
Powierzchnia: 328 m2
Pokoi: 4
Piętro: 1
 
Numer oferty: 133
Miejsce idealne dla rodziny i na prowadzenie biznesu!

Dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w turystycznej miejscowości otoczony pięknym, czystym jeziorem z siedmioma wyspami -Jasień.
Do jeziora tylko 400 m!
Do słynnej Rybakówki - 700 m

Oaza spokoju i wypoczynku to dwie pięknie zagospodarowane działki o łącznej powierzchni 1014 m2, a na nich znajdują się:
1. DOM z dwoma oddzielnymi wejściami i wjazdami - świetna alternatywa dla rodzin dwupokoleniowych lub sprawdzi się w prowadzeniu działalności gospodarczej,
2. BUDYNEK gospodarczy, zaadaptowany jako domek wczasowy dla turystów,
3. Piękna, przestronna altana z dodatkowym zadaszeniem.
Na działce są krzewy, kwiaty, drzewka owocowe oraz stare gatunki drzew.

Budynek mieszkalny o powierzchni łącznej 328,15 m2 wybudowany został w 1983 roku z myślą o rodzinie. W 2003 roku budynek przeszedł modernizację polegającą na zmianie konstrukcji dachowej i pokrycia, zabudowaniu tarasu i wybudowaniu dodatkowego wejścia do budynku z dobudowaniem wiatrołapu.
Obecnie składa się z:
- PIWNIC o powierzchni 126,28 m2 - tu znajdują się dwa miejsca garażowe na samochód, kotłownia, skład opału, korytarz spiżarnia i wc,
- PARTERU o powierzchni 71,35 m2:
z wejścia nr 1 - weranda, duży salon, który powstał z połączenia dwóch pokoi, przestronna kwadratowa kuchnia, łazienka, wc
z wejścia nr 2 - weranda, pomieszczenie gospodarcze.
- PIĘTRA o powierzchni 76,12 m2
z wejścia nr 1 i 2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, wc, strefa wypoczynku
- PODDASZE o powierzchni 54,40 m2 - do zagospodarowania wg własnych potrzeb. Dach ocieplony, doprowadzona kanalizacja, prąd, woda.
Ogrzewanie: piec na drewno, na węgiel i na koks. Jest dodatkowo piec olejowy.

Budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 89 m2 w którym część parterowa została zaadaptowana dla wczasowiczów. Powierzchnia mieszkalną 44,80 m2 zajmują 2 pokoje, kuchnia, łazienka i oddzielne wc. Ogrzewanie: koza.

Drewniana altana chroni przed deszczem i umila wypoczynek. Jest na tyle duża, że mieści duży stół z krzesłami oraz dodatkowo jest przestrzeń na narzędzia gospodarcze.

Całość pięknie wykończona i zadbana w oczekiwaniu na nowego właściciela:)

W miejscowości znajdują się takie zabytki jak: kościół filialny pw. Bożego Ciała, szachulcowy z 1699, świątynia kryta trzciną, czworoboczna z szalowaną wieżą z hełmem dzwonowym, park pałacowy z XVIII-XIX w. i pocz. XX w. a w parku ruiny pałacu z XVIII w. rozbudowanego w 1925 oraz spichrz szachulcowy.
Gmina Czarna Dąbrówka to bogactwo przyrodnicze i kulturowe. Jeziora i rzeki są bardzo czyste a część terenów objęte Naturą 2000. Park Krajobrazowy Dolina Słupi utworzony w 1981 r. jest to jeden z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce. Mnóstwo gatunków roślin, ptaków, zwierząt chronionych. Bardzo niski poziom zanieczyszczenia środowiska.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Edyta Jakimiak
Pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr lic. 23276
tel. 694 641 708

Więcej ofert na naszej stronie;
www.edyta-nieruchomosci.pl oraz w mediach społecznościowych: facebok, instagram, tiktok.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Dach: Wielospadowy
Dojazd: Asfalt
Elewacja: Baranek
Garaż
Ogrzewanie: C.O. węglowe
Okna: PCV
Piwnica
Poddasze
Pokrycie: Dachówka ceramiczna

Ogrodzenie
Powierzchnia dz: 1014 m2

Kuchnie: 2
Łazienki: 2
Piętro: 1
Pokoi: 4

KONTAKT